BATTLE ROYALE FRENZY

BATTLE ROYALE FRENZY
Fortnite 1v1 Realistic

Platforma:  PC
Wpisowe: 30 PLN

Fortnite to darmowa gra typu battle royale, opracowana i opublikowana przez firmę Epic Games. Została wydana w 2017 roku i szybko zyskała popularność dzięki unikalnemu połączeniu rozgrywki typu battle royale i mechaniki budowania. W Fortnite nawet 100 graczy rywalizuje o to, kto pozostanie ostatnim na wyspie. Gracze mogą zbierać zasoby i budować struktury, aby się chronić i zyskać strategiczną przewagę podczas gry. Gra zawiera również różnorodne bronie, wyposażenie i pojazdy, które pomogą graczom przetrwać i pokonać przeciwników. Fortnite obejmuje również rozgrywkę między platformową, pozwalając graczom na różnych platformach grać razem. Dodatkowo Fortnite oferuje tryb kreatywny, w którym gracze mogą projektować własne wyspy i tryby gry za pomocą dostępnych w grze narzędzi. Gra jest regularnie aktualizowana o nowe treści i wydarzenia, w tym współpracę z innymi franczyzami, takimi jak Marvel, DC i Star Wars.

Przyjdź i sprawdź swoje umiejętności w wyzwaniu 1 vs 1 w najpopularniejszą grę z gatunku Battle Royale. Zmierz się z innymi graczami na mapie typu Realistic i pokaż wszystkim kto jest najlepszy.

Zasady:
1. Rozgrywki prowadzone są w systemie 1 na 1 w formacie drabinki podwójnej eliminacji (Double Elimination Bracket).

2. Maksymalny czas na rozegranie pojedynku wynosi 10 minut.

3. Pojedynek uznaje się za zakończony, gdy jeden z graczy wygra 5 rund lub gdy upłynie 10 minut od momentu rozpoczęcia pojedynku.

4. Zwycięzca pojedynku, niezwłocznie zgłasza wynik do administratora.

5. Wszelkie spory podczas trwania wydarzenia rozstrzygane są przez administratora. 6. Jednorazowa opłata (wpisowe) nie podlega zwrotowi.

Nagrody::

  1. miejsce – 3 darmowe godziny grania (PC), gadżety od partnera
  2. miejsce – 2 darmowe godziny grania (PC), gadżety od partnera
  3. miejsce – 1 darmowa godzina grania (PC), gadżety od partnera

Jesteś pewny że masz tak dobrego skilla by pokonać wszystkich?
Jeśli tak to nie zwlekaj i zapisz się na nasze wydarzenie już teraz!

Leave a Reply

Write what you are looking for, and press enter to begin your search!
"