FPS Center dla WOŚP

Przed nami 30 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Razem ze Sztabem Dzielnicowego Ośrodka Kultury Ursynów wspólnie dokładamy naszą cegiełkę i gramy po raz pierwszy z WOŚP!


Nie tak dawno miało miejsce otwarcie naszego centrum gamingowego, a już tyle dzieje się wokół. Codziennie widzimy Wasze uśmiechy i zacięcie do rywalizacji w naszych salach podczas Waszych treningów. Przełóżmy razem naszą pasję do rywalizacji i pomóżmy fundacji zebrać środki dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci!

Przyjdź i dorzuć się do puszki 30 stycznia. Przez cały dzień organizujemy DARMOWE TRENINGI CS:GO pod okiem zawodowych trenerów z Esportology. Powtarzamy CAŁKOWICIE ZA DARMO macie okazje poznać profesjonalistów i podszkolić swoje skille na najlepszym sprzęcie esportowym w Polsce!


Ale to nie wszystko! Na licytację przekazujemy 5 tygodniowych karnetów OPEN do FPS Center. Karnet dla 1 osoby umożliwia rezerwację 1 stanowiska przez dowolny okres czasu w ramach dostępności stanowisk i godzin funkcjonowania klubu FPS Center (codziennie 12-24). Karnet tygodniowy – ważny przez 7 dni od pierwszej rezerwacji.
Ważność karnetu: do 31.03.2022


Licytuj i wygraj tygodniową przygodę e-sportową z rozgrywką na najwyższym poziomie!

Write what you are looking for, and press enter to begin your search!
"