language:

Day Center

by

Termin: 30.05 - 30.06
Codziennie: 10:00 - 18:00
FPS Center, Galeria Ursynów, I piętro Al. KEN 36, Warszawa
Metro Natolin

#Ukraińcy - jesteśmy z Wami!

W ramach akcji Akcja Refuge Daily Center by AMD znajdziecie w FPS Center wspacie w najważniejszych sprawach, które pomoga Wam w aklimatyzacji w nowym miejscu.

#Ukraińcy - zapraszamy Was!

Udostępniliśmy przestrzeń oraz światowej klasy sprzęt komputerowy studia FPS Center dla Was! Na miejscu możecie skorzystać ze stanowsk komputerowych i znajdziecie wspiercie w języku ukraińskim, polskim i angielskim w załatwieniu codziennych potrzeb. To miejsce spotkań i wzajemnego wsparcia potrzebnego w tym czasie.

#Pomoc w poszukiwaniu pracy

Pomożemy Wam w poszukiwaniu pracy w Polsce. Doradzimy gdzie najlepiej poszukiwać pracy i przygotować CV. W razie kontaktu z urzędami lub przyszłym pracodawcom - pomożemy w kontakcie w języku polskim.

#Wsparcie w poszukiwaniu mieszkania

Polska to wspaniałe miejsce do zamieszkania! Doradzimy gdzie najlepiej szukać mieszkania na wynajem oraz pomożemy w kontakcie z właścicielami nieruchomości w języku polskim.

#Integracja dla dzieci i młodzieży

W każdym tygodniu organizujemy zajęcia integracyjne dla młodzieży. W ich trakcie będą mogły zintegować się z równieśnikami, oraz odbyć treningi e-sportowe pod opieką doświadczonych trenerów i najlepszych. Jest to światna okazja do świetnej zabawy i nauki!

#Nauka jezyka polskiego

Każde z naszych stanowisk komputerowych umożliwi dostęp do kursu języka polskiego. Będziecie mogli nauczyć efektywnie uczyć się nowego języka w dogodnych warunkach.

#Kontakt z bliskimi

W studio znajdziecie również dogodne miejsce i warunki do kontaktu ze swoimi bliskimi. Każde z naszych stanowisk umożliwia łączność video przez najpopulatniejsze komunikatory takie jak Skype, Telegram, WhatsUp, Facebook.

#Praca zdalna

Będzie to również szansa na powrót do kariery zawodowej dla osób wykonujących swoją pracę zdalnie - w komfortowych warunkach i na światowej klasy stacjach PC.

Przebieg Akcji

W ramach akcji FPS Center udostępni dla odwiedzających uczestników akcji:

# wsparcie załogi FPS Center w języku polski, ukraińskim i angielskim

# 21 stanowisk komputerowych z pełnym wsparciem

# bezpłatną możliwość wydruku i skanowania dokumentów

# dostęp do szerokopasmowego łącza internetowego i sieci WIFI

# owoce, wodę i napoje

Kontakt i rezerwacja
Termin: 30.05 - 30.06
Codziennie: 10:00 - 18:00
FPS Center, Galeria Ursynów p.1 Al. KEN 36 Warszawa
Metro Natolin
Write what you are looking for, and press enter to begin your search!
"